Neohodnoceno

Čelenka s jaspisem regalitem

Co si do mysli vložíme, jak se o ní budeme starat a jak o ní pečovat, je jen a jen na nás. Podpořme sílu mysli. A navíc u toho buďme krásné.

Čelenka na gumičce, univerzální velikost. Zdobená pírky, symboly a kameny. 

Skladem (1 ks)
390 Kč
Modrá s jaspisem regalitem a ručně malovanými keramickými korálky
Novinka

POŽEHNEJTE SVOJÍ MYSLI

„ať si myslí, co si myslí“

Také poslední dobou pořád jen čtete nebo slyšíte, jakým záškodníkem je vaše mysl? Že jediné limity jsou ve Vaší hlavě? Že Vás drží buď v minulosti a nenechá zapomenout na staré rány. Nebo naopak fabuluje budoucnost v programech „to nedáš!“, „to nemůže dobře dopadnout!“ Že je zatížena starými programy nebo že jí ovládáme tak z 5%? 

Ano, možná to je pravda, když to píší na sociálních sítích a mluví o tom každá celebrita. Já ale říkám „no a co?!“ Pokud se mám mít ráda (a to také říkají všechny celebrity, které na rozdíl ode mne nemají jedinou vrásku, jediný gram tuku navíc a jedinou známku celulitidy), budu se mít ráda i se svou myslí, která, pravda, mi neustále říká, že mám vrásek jak Mistr Yoda, gramy tuku navíc je lepší převést na kila nebo spíš tuny a celulitida zasáhla i má oční víčka. A tak se mám ráda a každý den žehnám svému tělu, svému srdci a nyní žehnám i své mysli. 

Ozdobte svou mysl krásnou čelenkou, oslavte její důležitost a jedinečnost. Dopřejte jí lehkost vetkanými peříčky a nechte své myšlenky poletovat ve větru. Ty, které už nechcete, ať v lehkosti odejdou a ty, které si naopak přejete, ať k vám přiletí. Nechte své třetí oko rozzářit drahým kamenem a vetkněte záměry do silných symbolů. 

Co si do mysli vložíme, jak se o ní budeme starat a jak o ní pečovat, je jen a jen na nás. Podpořme sílu mysli. A navíc u toho buďme krásné.