Neohodnoceno

Náhrdelník - Spojená s přírodou

Spoj se s přírodou, vnímej její proměny. Nalaď se na její cyklus a neboj se s ním splynout.

Skladem (1 ks)
Značka: Kruh Ženy
849 Kč –53 % 399 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Photo 81
Novinka
849 Kč –53 %

Náhrdelník! Šperk, jemuž se magická moc přičítala od doby jeho vzniku, což je období mladšího paleolitu. První náhrdelníky jsou tak 100 tisíc let staré. Bojovníkům dávaly sílu, ženám krásu. Na krk si v podobě náhrdelníku lidé vždy zavěšovali to, co jim bylo nejdražší, v co doufali. Náhrdelníky ochraňovaly před zlými duchy, nemocemi, temnými silami. Náhrdelníky spojovaly milence, matky a dcery, rodové linie. Náhrdelník je blízko našemu srdci, co nosíme na hrudi, tomu dáváme sílu myšlenky, lásky a pozornosti. 

Naši předci si šperky vyráběli z jantaru, mušlí, slonoviny, kamene nebo dokonce ze zvířecích zubů. V průběhu let se náhrdelníky vyráběly asi úplně ze všeho. Samozřejmě většinou z drahých kovů a zdobí se drahými kameny. Náhrdelník byl často to nejdražší, co se v rodině předávalo z generace na generaci. Kolik z nás má stále jako poklad medailonek po prababičce?

Se stejnou vážností a vědomím důležitosti vyrábíme náhrdelníky my pro vás. Vplétáme do nich ochranu, lásku, posílení vizí nebo sílu jednotlivých archetypů. Stačí si vybrat. Který volá vaše duše?