Hadí síla

Užívej si svoji ženskou sílu, svoji lásku, tvořivost, jemnost. Buď žensky svá. 

Skladem (1 ks)
Značka: Kruh Ženy
399 Kč

Náhrdelník! Šperk, jemuž se magická moc přičítala od doby jeho vzniku, což je období mladšího paleolitu. První náhrdelníky jsou tak 100 tisíc let staré. Bojovníkům dávaly sílu, ženám krásu. Na krk si v podobě náhrdelníku lidé vždy zavěšovali to, co jim bylo nejdražší, v co doufali. Náhrdelníky ochraňovaly před zlými duchy, nemocemi, temnými silami. Náhrdelníky spojovaly milence, matky a dcery, rodové linie. Náhrdelník je blízko našemu srdci, co nosíme na hrudi, tomu dáváme sílu myšlenky, lásky a pozornosti. 

Naši předci si šperky vyráběli z jantaru, mušlí, slonoviny, kamene nebo dokonce ze zvířecích zubů. V průběhu let se náhrdelníky vyráběly asi úplně ze všeho. Samozřejmě většinou z drahých kovů a zdobí se drahými kameny. Náhrdelník byl často to nejdražší, co se v rodině předávalo z generace na generaci. Kolik z nás má stále jako poklad medailonek po prababičce?

Se stejnou vážností a vědomím důležitosti vyrábíme náhrdelníky my pro vás. Vplétáme do nich ochranu, lásku, posílení vizí nebo sílu jednotlivých archetypů. Stačí si vybrat. Který volá vaše duše? 

 

Minerály:

  • malachit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: