Set archetypálních náramků

Neohodnoceno
1 399 Kč 1 596 Kč Sleva 12 %
Skladem (>5 ks)

Unikátní set náramků, který tě provede tvým cyklem. Na každou fázi je určený jiný archetypální náramek, tak aby byl v souladu s tebou a dary, které dané období přináší. 

Tento set obsahuje:

 Nosíme dle našeho cyklu.

 

 

Kategorie: ŠPERKY

Náramek archetypu dívka

Náramek archetypu dívka nám pomáhá vyrovnávat naše emoce, podporuje přirozené sebevědomí a hravost. Pozitivně též působí na soustředěnost a paměť. Symbolizuje čistotu duše. Nosíme jej v období po menstruaci..

Náramek archetypu milenka

Náramek archetypu milenka nám harmonizuje kořenovou čakru, pozitivně ladí naši sexualitu a učí nás sebelásce. Podporuje tvořivost, dodává životní energii a pomáhá nám udržovat si své hranice.  Nosíme jej v období ovulace.

Náramek archetypu matka

Náramek archetypu matka nám dodává půvab a spanilost, symbolizuje silnou ženskou energii, napomáhá dostat se do větší hloubky a dojít duchovnímu poznání. Nosíme jej po období ovulace.

Náramek archetypu stařena

Náramek archetypu stařena nám dodává moudrost, vnitřní klid, kreativitu, ráznost a vytrvalost. Zvyšuje naše psychické vědomí. Pomáhá nám smířit se s věcmi, které nemůžeme změnit. Nosíme jej v období menstruace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení