Neohodnoceno

Soška archetypu Matka

Stvořena z hlíny Matky země. Zrozena z ohně.

Dívka, Milenka, Matka, Vědma (Stařena)

Skladem (1 ks)
Značka: Kruh Ženy
900 Kč
Kategorie: SOŠKY

Každá soška je originál. Každá je vytvořena, zasvěcena a požehnána danému archetypu. Každou sošku jsme naplnily energií její síly.

 Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu každé sošky. Díky tomu se v nich spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby raku keramiky tradující se od 16. století v Japonsku dává každé sošce jedinečnost a obrovskou sílu. Do raku sošky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak soška nevydrží a praskne. Soška se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku sošky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit sošky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

MATKA je tou, co plodí. Díky ní můžeš sklidit vše, co jsi zasela. Ona je symbolem hojnosti. Pokud tedy potřebuješ ve svém životě hojnost čehokoliv, dej si na oltář bohyni matku. Plnou, plodnou, zralou a dávající. Její podpora je podporou žitných klasů, které nasytí celý kmen, sladkou šťávou zralých plodů, opojnou chutí léta.