Soška archetypu Vědma (Stařena)

Neohodnoceno
900 Kč
Skladem (1 ks)

Stvořena z hlíny Matky země. Zrozena z ohně.

Dívka, Milenka, Matka, Vědma (Stařena)

 

Kategorie: SOŠKY

Každá soška je originál. Každá je vytvořena, zasvěcena a požehnána danému archetypu. Každou sošku jsme naplnily energií její síly.

 Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu každé sošky. Díky tomu se v nich spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby raku keramiky tradující se od 16. století v Japonsku dává každé sošce jedinečnost a obrovskou sílu. Do raku sošky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak soška nevydrží a praskne. Soška se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku sošky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit sošky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

 

STAŘENA přichází, aby ti pomohla zbavit se všeho, co už ti neslouží. Ona je tou, co ví a zná. Stařena, která již prožila vše, a proto chápe, že bez zániku není zrod. Co potřebuješ ve svém životě pustit? Co ti brání v nových začátcích? Jaké staré programy ti nedovolí začít nový život? Pozvi stařenu do svého života a poprosí jí o pomoc s odložením nefunkčního. Není tou, co násilím bere, je tou co milosrdně nechává odejít, pro co už není ve tvém šťastném životě místo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení