Neohodnoceno

Soška archetypu Vědma (Stařena)

Stvořena z hlíny Matky země. Zrozena z ohně.

Dívka, Milenka, Matka, Vědma (Stařena)

 

Skladem (1 ks)
Značka: Kruh Ženy
900 Kč
Kategorie: SOŠKY

Každá soška je originál. Každá je vytvořena, zasvěcena a požehnána danému archetypu. Každou sošku jsme naplnily energií její síly.

 Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu každé sošky. Díky tomu se v nich spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby raku keramiky tradující se od 16. století v Japonsku dává každé sošce jedinečnost a obrovskou sílu. Do raku sošky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak soška nevydrží a praskne. Soška se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku sošky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit sošky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

 

STAŘENA přichází, aby ti pomohla zbavit se všeho, co už ti neslouží. Ona je tou, co ví a zná. Stařena, která již prožila vše, a proto chápe, že bez zániku není zrod. Co potřebuješ ve svém životě pustit? Co ti brání v nových začátcích? Jaké staré programy ti nedovolí začít nový život? Pozvi stařenu do svého života a poprosí jí o pomoc s odložením nefunkčního. Není tou, co násilím bere, je tou co milosrdně nechává odejít, pro co už není ve tvém šťastném životě místo.