O nás

Milá ženo, milý muži, vítej na našich stránkách.

Jsme čtyři ženy, které osudově svedl dohromady kněžkovský výcvik. Od prvního okamžiku jsme cítily obrovské propojení mezi námi. Také jsme hned po prvním společném víkendu věděly, že už se nerozdělíme. Trávily jsme společně a stále trávíme hodně času. Pravidelně děláme rituály, slavíme společně s našimi rodinami svátky kola roku, děláme ženské kruhy a provádíme rituály pro ostatní ženy. 

Krásné je, že na nic nejsme sami. Stojíme jedna vedle druhé a poskytujeme si vzájemnou podporu. Tu pak můžeme předávat dál. Každá máme jiný dar a tyto dary tvoří harmonii a jednotu. Tak, jako nalezneme v kole roku jaro, léto, podzim a zimu. Jako v životě ženy nalezneme archetyp Dívky, Milenky, Matky a Stařeny. Jako jsou čtyři živly, tak jsme čtyři i my. 

Nabízíme ti podporu SÍLY ČTYŘ. Čtyř kněžek, čtyř živlů, čtyř archetypů, čtyř ročních období. Těšíme se, že tě  budeme moc provázet na tvojí cestě sebepoznávání, proměn, cyklu a růstu.

S námi nalezneš bezpečný prostor pro všechny životní situace. Radostné i ty méně veselé. Vždy tu budeme pro tebe.

S láskou Nicole, Veronika, Monika a Jana
GdvrheG8

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení