Jsi spíše sněženka, tulipán nebo růže? Aneb nemáš VIZI v KRIZI?

Úterní úplněk byl posledním zimním úplňkem letošního roku. Ten další už přivítá jaro.

Jak to máte, milé ženy, ve svých životech právě teď? Nastartoval Imbolc vaši aktivitu a vy už v plné síle realizujete své sny a záměry? Nebo to tak nějak stále pokulhává? Ještě stále vycházíte ven zachumlané do kabátů a šál, choulíte se do tepla i do sebe, nové nápady ne a ne vystrčit hlavičky jako odvážné sněženky?

Těm, kterým již pod rukama tvorba kvete, posíláme požehnání a spoustu energie jarního sluníčka. No a vy, které se počítáte do té druhé skupiny, nevěste hlavu. Není to nic neobvyklého. Prostě jen nejste v energii sněženek, ale třeba až tulipánů nebo dokonce růží a na to, abyste směle vystrčily hlavu z hlíny, potřebujete víc času, víc tepla a víc světla.

Pokud nechápete, proč se to tak děje, opět hledejte odpověď v přírodě. Co se teď děje? Přece to nejdůležitější! Zapouští se kořeny. Není to sice nic, co by bylo vidět, o to důležitější ale tento proces je. Bez pevných kořenů vás vyvrátí první jarní větřík, bez širokého kořenového systému si nebudete moct načerpat dostatek živin z Matky Země. Ano, nyní se to děje! Budujete stabilní základy. Základy pro pevné stonky či kmeny, které ponesou květy a následně ovoce vaší snahy. Dopřejte jim pozornost, lásku, péči a hlavně čas. Uzemněte se. Propojte se s Matkou Zemí ať už v myšlenkách nebo fyzicky přes svoje nohy a chodidla. Podívejte se na to, jak máte své záměry ukotvené. Máte postaveny základní stavební kameny? Co je ještě potřeba dotáhnout? Nezapomněly jste na nic?

Právě v tomto období je potřeba ještě jednou udělat reVIZI ve vaší VIZI. Máte vše potřebné proto, aby se mohla zhmotnit do tohoto světa? Kde jsou její slabé stránky? S čím budete potřebovat od někoho pomoct? Dejte si čas, jako dává čas příroda všem rostlinám. Zastavte se a projděte si svůj záměr krok po kroku. Napište si, co je ještě potřeba udělat, kam ještě poslat své pomyslné kořeny. Z čeho a jak budete čerpat energii? Co je v tuto chvíli nejdůležitější?

Přejeme Vám krásné jaro, pevné kořeny, sílu a stabilitu ve vašich záměrech a posíláme hodně síly a láskyplné péče.

 

Zpět do obchodu