Křest kalendáře kola roku 2022

 V KRUHU úžasných žen, kněžek a kmoter Lucií Prostřední, Barborou Lunou Chvátalovou, Mirkou Vokounovou Křepčíkovou, virtuálně s Liliíí Khousnoutdinovou a v srdci s terezou Chmelařovou jsme pokřtily Kalendář Kola roku 2022. Nádherný prostor MAITREA se ve středu 27. 10. na celý večer proměnil v místo sdílení, jednoty, kruhu a naladění se na krásný rok 2022.
Tančili jsme a zpívali za doprovodu intuitivní hudebnice Lucie Prostřední, báječného dua v podání Alenky a Fandy, a posílali energii všem snům a přáním do příštího roku.

Vychutnali jsme si společné chvíle, vychutnali jsme si společné podzimní naladění a vychutnali jsme si i výborné jídlo, které připravili kuchařští mágové z Maitrea restaurace.
Chutný raut si vychutnala nejen tantrická královna Mandalam Jitka a krásná duše Daniel Beneš, ale i Vy ostatní, protože zmizel opravdu rychle.
Jedlo se hodně, povídalo se ještě víc, smáli jsme se a radovali, že můžeme být spolu, že vzniká něco nového, že náš projekt

Krásná setkání, blízkost, sdílení, přátelé, i ti, co se viděli poprvé, rodina i ti, co se neviděli dlouho. Všichni si měli o čem povídat a čas ubíhal tak rychle a večer nestačil. Pojďme se setkávat dál. S vámi se těšíme na setkání nejen prostřednictvím virtuálního světa Facebooku a Instagramu, ale hlavně osobně, třeba při společném rituálu nebo kruhu. Kruhu ženy.

Velkou radost jsme měly, že na našem křtu bylo tolik dětí. Kořenily a projasňovaly celý večer. Protože konečně pro ně to děláme, aby ony už mohly žít v bezpečném prostoru, naladěny na sebe, cykly přírody, svátky kola roku, v souladu, v radosti, v hojnosti. Předáváme to, co se my pracně učíme, aby pro ně to již byla samozřejmost, aby ony to už žily. Středeční večer jsme to žili všichni společně.

Zpět do obchodu