Křest kalendáře kola roku 2022

 V KRUHU úžasných žen, kněžek a kmoter Lucií Prostřední, Barborou Lunou Chvátalovou, Mirkou Vokounovou Křepčíkovou, virtuálně s Liliíí Khousnoutdinovou a v srdci s terezou Chmelařovou jsme pokřtily Kalendář Kola roku 2022. Nádherný prostor MAITREA se ve středu 27. 10. na celý večer proměnil v místo sdílení, jednoty, kruhu a naladění se na krásný rok 2022.
Tančili jsme a zpívali za doprovodu intuitivní hudebnice Lucie Prostřední, báječného dua v podání Alenky a Fandy, a posílali energii všem snům a přáním do příštího roku.

Vychutnali jsme si společné chvíle, vychutnali jsme si společné podzimní naladění a vychutnali jsme si i výborné jídlo, které připravili kuchařští mágové z Maitrea restaurace.
Chutný raut si vychutnala nejen tantrická královna Mandalam Jitka a krásná duše Daniel Beneš, ale i Vy ostatní, protože zmizel opravdu rychle.
Jedlo se hodně, povídalo se ještě víc, smáli jsme se a radovali, že můžeme být spolu, že vzniká něco nového, že náš projekt

Krásná setkání, blízkost, sdílení, přátelé, i ti, co se viděli poprvé, rodina i ti, co se neviděli dlouho. Všichni si měli o čem povídat a čas ubíhal tak rychle a večer nestačil. Pojďme se setkávat dál. S vámi se těšíme na setkání nejen prostřednictvím virtuálního světa Facebooku a Instagramu, ale hlavně osobně, třeba při společném rituálu nebo kruhu. Kruhu ženy.

Velkou radost jsme měly, že na našem křtu bylo tolik dětí. Kořenily a projasňovaly celý večer. Protože konečně pro ně to děláme, aby ony už mohly žít v bezpečném prostoru, naladěny na sebe, cykly přírody, svátky kola roku, v souladu, v radosti, v hojnosti. Předáváme to, co se my pracně učíme, aby pro ně to již byla samozřejmost, aby ony to už žily. Středeční večer jsme to žili všichni společně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení