raku miska Rusalka

Neohodnoceno
750 Kč
Skladem (1 ks)

Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu Raku misky.
Díky tomu se v ní spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby misek tradující se od 16. století v Japonsku dává každé misce jedinečnost a obrovskou sílu. Do misky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak miska nevydrží a praskne. Miska se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku misky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit misky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

Pro nás jsou raku misky nedílnou součástí každého rituálu, který vedeme. Ať už slouží jako nádoba pro živel vody nebo si v ní vychutnáme ceremoniální kakao či lahodný čaj. Použít se dá jako rituální pohár či symbol studánky, na jejímž dně hledáme moudrost daného období.

S každou z misek jsme osobně propojeny, každá je námi požehnána.

Rozměry cca: šířka: 8 cm, výška 7cm

Kategorie: RAKU MISKY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení