Raku sošky 4 archetypů ženy

Stvořena z hlíny Matky země. Zrozena z ohně.

Dívka, Milenka, Matka, Vědma (Stařena)Skladem (1 ks)
Značka: Kruh Ženy
3 600 Kč –11 % 3 199 Kč
Kategorie: Sošky
Skupina
3 600 Kč –11 %

Každá soška je originál. Každá je vytvořena, zasvěcena a požehnána danému archetypu. Každou sošku jsme naplnily energií její síly.

 Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu každé sošky. Díky tomu se v nich spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby raku keramiky tradující se od 16. století v Japonsku dává každé sošce jedinečnost a obrovskou sílu. Do raku sošky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak soška nevydrží a praskne. Soška se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku sošky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit sošky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

Do DÍVKY jsme vetkaly všechnu naději, že se vaše plány zrodí. Krásu bezstarostnosti mládí. Radost ze všeho, do čeho se pustíte a optimismus, že to dobře dopadne. Dívku si na oltář stavíme, když se pouštíme do nových projektů a chceme, aby nebyly zatíženy předsudky, dřívějšími zklamáními, rodinnou karmou. Když je chceme bez starostí vypustit do světa a dát jim lehkost na křídlech andělů. 

 

MILENKA v sobě nese lásku, sexualitu, smyslnost a plodnost. Je vášeň to, co ti v životě chybí? Zapálení pro cokoliv? Přizvi do svého života milenku a zažehni oheň smyslnosti a vášně. Nemusí to být nutně jen v partnerství. I projekty a sny, které jsi s dívkou zasadila, potřebují životadárnou energii pro to, aby mohly růst, aby se zhmotnily. Sílu tak silnou, aby se ze dvou buněk zrodil nový život. 

 

MATKA je tou, co plodí. Díky ní můžeš sklidit vše, co jsi zasela. Ona je symbolem hojnosti. Pokud tedy potřebuješ ve svém životě hojnost čehokoliv, dej si na oltář bohyni matku. Plnou, plodnou, zralou a dávající. Její podpora je podporou žitných klasů, které nasytí celý kmen, sladkou šťávou zralých plodů, opojnou chutí léta.

 

STAŘENA přichází, aby ti pomohla zbavit se všeho, co už ti neslouží. Ona je tou, co ví a zná. Stařena, která již prožila vše, a proto chápe, že bez zániku není zrod. Co potřebuješ ve svém životě pustit? Co ti brání v nových začátcích? Jaké staré programy ti nedovolí začít nový život? Pozvi stařenu do svého života a poprosí jí o pomoc s odložením nefunkčního. Není tou, co násilím bere, je tou co milosrdně nechává odejít, pro co už není ve tvém šťastném životě místo.

 

Kterou ze čtyř bohyní si potřebuješ pozvat do života právě ty? Která bude zdobit tvůj oltář?

Nebo využiješ spojení síly čtyř a necháš vstoupit do svého života harmonii, kterou přináší kolo roku? Jen vyváženost jara, léta, podzimu a zimy. Zrodu, tvorby, sklizně a opuštění.

 

Můžeš mít na oltáři všechny a vždy do středu umístit právě tu bohyni, která v daném období vládne nebo tu, jejíž podporu pro danou situaci nejvíc potřebuješ.

 

Sílu bohyní využiješ také při oslavách svátků kola roku

Imbolc je svátek, kdy uctíš dívku

Beltaine uctívá milenku

Lammas uctívá matku

Samhain uctívá stařenu

 

 
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: