Soška archetypu Milenka

Neohodnoceno
900 Kč
Skladem (1 ks)

Stvořena z hlíny Matky země. Zrozena z ohně.

Dívka, Milenka, Matka, Vědma (Stařena)

Kategorie: SOŠKY

Každá soška je originál. Každá je vytvořena, zasvěcena a požehnána danému archetypu. Každou sošku jsme naplnily energií její síly.

 Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu každé sošky. Díky tomu se v nich spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby raku keramiky tradující se od 16. století v Japonsku dává každé sošce jedinečnost a obrovskou sílu. Do raku sošky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak soška nevydrží a praskne. Soška se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku sošky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit sošky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

 

MILENKA v sobě nese lásku, sexualitu, smyslnost a plodnost. Je vášeň to, co ti v životě chybí? Zapálení pro cokoliv? Přizvi do svého života milenku a zažehni oheň smyslnosti a vášně. Nemusí to být nutně jen v partnerství. I projekty a sny, které jsi s dívkou zasadila, potřebují životadárnou energii pro to, aby mohly růst, aby se zhmotnily. Sílu tak silnou, aby se ze dvou buněk zrodil nový život. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení