Soška archetypu Milenka

Stvořena z hlíny Matky země. Zrozena z ohně.

Dívka, Milenka, Matka, Vědma (Stařena)

Skladem (1 ks)
Značka: Kruh Ženy
900 Kč
Kategorie: Sošky

Každá soška je originál. Každá je vytvořena, zasvěcena a požehnána danému archetypu. Každou sošku jsme naplnily energií její síly.

 Oheň, voda, země, vzduch. Síla energie čtyř živlů stojí u zrodu každé sošky. Díky tomu se v nich spojuje síla, harmonie, klid, čistota a úcta.

Velmi specifický způsob výroby raku keramiky tradující se od 16. století v Japonsku dává každé sošce jedinečnost a obrovskou sílu. Do raku sošky se při výrobě zapracují všechny čtyři živly, které musí být v dokonalé harmonii, jinak soška nevydrží a praskne. Soška se z rozžhavené pece vytahuje při vysoké teplotě a chladí se na vzduchu a ve vodě.

Raku sošky speciálně pro Kruh ženy tvoří pan Ladislav Grossmann, se kterým jsme měly možnost společného naladění na Kolo roku, na nás, na jednotlivé archetypy v nás. Díky tomu teď může tvořit sošky, které přesně vystihují podstatu Dívky, Milenky, Matky a Stařeny.

 

MILENKA v sobě nese lásku, sexualitu, smyslnost a plodnost. Je vášeň to, co ti v životě chybí? Zapálení pro cokoliv? Přizvi do svého života milenku a zažehni oheň smyslnosti a vášně. Nemusí to být nutně jen v partnerství. I projekty a sny, které jsi s dívkou zasadila, potřebují životadárnou energii pro to, aby mohly růst, aby se zhmotnily. Sílu tak silnou, aby se ze dvou buněk zrodil nový život. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: