Pás smyslnosti - pás bohyně lásky

Božský stříbrný pásek milenky s polodrahokamy.

Skladem
2 950 Kč

Pás smyslnosti - pás bohyně lásky

Tento šperk vypadá naprosto geniálně na jednobarevných šatech, ale lze nosit i pod nimi. Ve chvíli, kdy vůbec nemusíme ukazovat světu, že jej máme, můžeme velmi krásně působit na oblast pánve a beder, aby nám připomínal naši smyslnost.

Víme, že mnoho bohyní lásky, sexuality, partnerství včetně Afrodity a Freyi, měly svůj magický pás, který nebyl zdaleka pásem cudnosti. Naopak! Podporoval a podtrhoval jejich krásu, ženskost a svůdnost.

Na tomto pásku najdeme jako hlavní dekoraci nekonečný symbol lásky s dvěma granáty, dále ženské kameny měsíční kámen, růženín, granát a obsidián.
Obsidián poskytuje ochranu, uzemnění. Granát přidává vitalitu, vášeň, též uzemňuje. Růženín velmi podporuje ženské orgány, oblast dělohy, prsou, smyslnost, lásku a měsíční kámen připomíná, abychom byly co nejvíce spojené se svojí intuicí a také s měsíčními cykly.

Dokonalý kus pro ženy, které se chtějí více ponořit do své smyslnosti a eventuálně si i pořídit naprosto unikátní doplněk, který rozzáří a podtrhne eleganci jakýchkoli krásných šatů!

Rozměry:

Malý: Maximální délka pásku je 94 cm, na pásku jsou další 4 očka, kterými lze pás zkrátit až na délku 85 cm.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: