Přívěsek Avalonská paní

Stříbrný přívěsek kouzelné patronky země avalonské.

Skladem
1 590 Kč

Přívěsek Avalonská paní

Velmi důležitou a mystickou roli v avalonské tradici hraje právě bohyně uprostřed kola roku – Avalonská paní.

Její tvary vidíme v Avalonské krajině – v posvátných kopcích kolem Glastonbury. Je manifestací Matky Bohyně, inspirací a touhou, která nás zve na cestu za posvátných grálem, jenž je její dělohou. Ona je zdroj a cesta návratu...

Avalonská paní je královnou víl, magie a čarovné cesty do neprozkoumaných krajin. Její znovuzrození je pramenem inspirace pro mnoho žen. Je bohyní transformace. Ona je centrum hurikánu, nedotknutelná jako mlha, a zároveň její přítomnost žije a vibruje v našim srdci.

Slunce vychází mezi jejími jeleními rohy, když se probouzí den. Posvátný grál plyne před ní, plny magického daru přírody. Avalonské jablko poskytuje inspiraci a výživu na naší duchovní cestě.

 

Kameny: měsíční kámen, ametyst, rubín

Měsíční kámen

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Ametyst

Mimořádně mocný kámen s ochrannou silou, která léčí a očišťuje, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, tišící stres, negativní emoce, strachy, vztek či zlobu. Pomáhá také potlačit smutek a lítost a vyrovnat se s prožívanou ztrátou. Dodává naději, zahání pocit viny a zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Vhodný k podpoře soustředění, přijímání nových myšlenek a rozhodnosti. Rozvíjí intuici, pomáhá k proměně záměrů ve skutečnost. Působí prosti opilosti i dalším závislostem.

Rubín

Kámen lásky, sebedůvěry, vitality, bohatství a ochrany. Podněcuje touhu po životě a umožňuje překonat bloky v sexualitě, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Skvělý štít proti psychickým útokům a energetickým upírům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje schopnost koncentrace a produktivity práce. Pomáhá zbavovat se závislostí. Předchází střevním potížím. Povzbuzuje trávení, zrak, čistí lymfatický systém a má příznivý vliv na krevní oběh.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: