Přívěsek Hvězda

Drobný stříbrný přívěsek ve tvaru osmicípé hvězdy, uvnitř které je posazen rovnoramenný kříž s očky z černého obsidiánu, křišťálu, citrínu a onyxu.

Skladem
1 890 Kč
Kategorie: Slovanské symboly

Osmicípá hvězda neboli oktogram symbolizuje osvobození se od času, zbavení strachu ze smrti, přijetí kosmického řádu. Je magickým znakem, se kterým se setkáváme téměř ve všech náboženstvích nebo spirituálních učeních po celém světě. V přívěsku je doplněna a posílena rovnoramenným křížem, který je symbolem ochrany, stability a síly.

Černý obsidián je velmi ambivalentním kamenem - přináší nositeli uzemnění a klid, úlevu od bolestí a nemocí, odhání nečisté síly a zlé záměry, ale stejně tak může v člověku tyto negace vyvolávat. Z tohoto důvodu bývá doplňován dalšími polodrahokamy, aby jeho moc byla správně zaměřena.

Křišťál je nejmocnějším z ochranných kamenů, jako druhý doplňuje černý obsidián a kultivuje jeho syrovou sílu ve prospěch nositele.

Třetím kamenem je jasný žlutý citrín. Jako hřejivé slunce obnovuje energii do života, přitahuje prosperitu, bohatství materiální i duchovní a celkové štěstí.

Čtvrtým je onyx, kámen, který svému nositeli přináší ochranu, posiluje pocit bezpečí a mírní stres.

Tento přívěsek bude pro nositelku symbolem naděje. Bude ji připomínat, že každý problém, který ji na její cestě životem potká, má svá řešení, a že i v nejtemnější noci může jít za svitem své hvězdy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: