Přívěsek Lada

Stříbrný kruhový medailonek s ochranným znakem uvnitř má ve svém srdci vsadku z granátu ve tvaru kosočtverce. Symbolizuje slovanskou bohyni Ladu, partnerství a lásku.

Skladem
1 890 Kč
Kategorie: Slovanské symboly

Ve svém prapůvodním znění znamená slovo “lada” harmonii, řád. Ve slovanském světě se Lada transformovala z původního označení nevěsty a ženicha při obřadu do samotné bohyně mladé lásky, která je spjata s manželstvím a rozvíjením tělesnosti. V některých jazycích je dokonce její jméno překládáno přímo jako “milenka”. Bohyně ochraňovala zejména mladistvé při prvních vzplanutích a nesmělých krůčcích k objevování smyslné rozkoše.

Granát - kámen barvy krve byl od nepaměti spojován se sílou z ní proudící, srdcem, láskou a smyslností. Přivádí velké množství energie, jež zvyšuje vitalitu a chuť do života a svému nositeli posiluje sebedůvěru a dodává odvahu. Přináší zdraví, radost, veselost, vytrvalost a přátelství. U žen harmonizuje sexualitu a přivádí jim do cesty lásku v podobě mileneckých vztahů, ale také srdečných přátelství a úcty k sobě samé.

Tento přívěsek bude nositelku nejenom zdobit, ale silou kamene pobízet k nalezení své vnitřní smyslné bohyně, a dodávat sílu při volbách srdce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: